Kas ir OUTLET?

filtrs
bilde

Daudzskaitlīgās veikalu izkārtnes Rīgā, kas skanīgo nosaukumu "outlet" piedēvējušas sev, ne vienmēr apliecinās tās dotās cerības. Nereti šajos veikalos ieraudzīsiet preces, kas ne vien rada šaubas par piederību jebkādam pasaules zīmolam, bet klaji maldina patērētāju, jo vārda "outlet" patiesā nozīme neattaisnojas un precei piedēvēta nesamērīga cena.

Tieši tādēļ, apvienojot skanīgo vārdu "OUTLET" ar tik pat skanīgo "OPTIKA", esam radījuši optikas „outlet“ salonus, kas agresīvi un pārliecinoši aizstāv „outlet“būtību un pauž: tikai kvalitatīvas, tikai pasaulē vadošo dizaineru darinātas zīmolu brilles un saulesbrilles ar līdz pat -70% atlaidi no kolekciju sākuma cenas!


Mūsu mērķis: ja darīt, tad darīt ar vērienu! Ja "outlets", tad patiešām īsts cenu un zīmolu "outlets".


Mēs esam par godprātīgu attieksmi pret ikvienu „Outlet Optika“ klientu, tieši tādēļ apliecinām vēlreiz: ikvienas iepriekšējo sezonu brilles vai saulesbrilles piedāvājam par mūsu konkurentus biedējošām atlaidēm!

Šokējam ar cenām

Brilles un saulesbrilles, ko izvēlēsies, vien pirms dažiem gadiem Eiropas modes metropolēs tika piedāvātas kā jaunākās kolekcijas, bet tagad pie mums tās pieejamas līdz pat -70% lētāk!

Mēs ticam, ka citu optiku solījumiem par labu labām atlaidēm jau esi piekusis ticēt, tāpēc arī šoreiz iebildīsi, sakot: "Izklausās skaisti, bet reālā dzīvē – neticami!". Tad nāc uz "Outlet Optika" un pārliecinies uz vietas, vai skaties še pat, kādi cenu "nogruvumi" piemeklējuši neskaitāmas zīmolu brilles!